Staż studencki w Bratysławie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stażu oferowanego przez International Relations Office na Uniwersytecie Ekonomicznym w Bratysławie.

Wesołych Świąt!

Radosnych Świąt oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku życzy Zespół Erasmus+.

Germay’s Silicon Valley(s)

We invite all interested stuednt to online event about Germay’s Silicon Valley(s) on Sunday December, 19.

Nagranie ze spotkania informacyjnego Erasmus+

Zapraszamy do obejrzenia nagrania ze spotkania informacyjnego Erasmus+, które odbyło się 7 grudnia 2021.

Spotkanie informacyjne dot. programu Erasmus+

Zapraszamy wszystkich studentów PW zainteresowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ na spotkanie informacyjne online 7 grudnia.

Targi wymian studenckich - stoisko CWM

Zapraszamy na stoisko Centrum Współpracy Międzynarodowej na Targach wymian studenckich.

Drugie spotkanie inauguracyjne projektu Tandemy językowe

Zapraszamy studentów, doktorantów, nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych do wzięcia udziału w drugim Spotkaniu Inauguracyjnym Tandemów Językowych. Podczas spotkania przedstawimy projekt i wyjaśnimy jak można z niego skorzystać, aby rozwijać swoje umiejętności językowe. Poniżej program spotkania oraz link do rejestracji.

Targi Wymian Studenckich 2021

Już 18 listopada w godzinach 10:00 – 16:00 w Dużej Auli w Gmachu Głównym odbędą się Targi Wymian Studenckich 2021!

Language Tandem Kick-Off Meeting

Zapraszamy do wzięcia udziału w Inauguracyjnym Spotkaniu Tandemów Językowych ENHANCE, poniedziałek 25.10.2021, od 14.00 do 15.00. Podczas spotkania przedstawimy projekt i pokażemy jak znaleźć partnera tandemowego do nauki języka obcego.

Tandemy ENHANCE

Zgłoś się do projektu Tandemy ENHANCE. Ucz się języków obcych w tandemie ze studentami lub pracownikami z 7 europejskich politechnik. Dołącz do międzynarodowej społeczności akademickiej w ramach konsorcjum ENHANCE i nawiąż nowe kontakty.

Erasmus Days 2021!

A Ty co robisz z okazji #ErasmusDays?

V Bieg Erasmusa+ - Bijemy rekord Polski!

Weź udział w Biegu Erasmus+.

Baza praktyk ESN Polska

ESN PW we współpracy z ESN Polska tworzy ogólnopolską bazę praktyk.

„Prejudice, Racism & Hate Crimes - how to react?”

Spotkanie dla studentów zagranicznych (SGGW).

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Erasmus+ 2021r.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu organizowanym przez Narodową Agencję Programu Erasmus+.

Nagranie ze spotkania informacyjnego Erasmus+

Zapraszamy do obejrzenia nagrania ze spotkania informacyjnego Erasmus+.

Rekrutacja do ESN PW

Wraz z początkiem marca ruszyła rekrutacja do Erasmus Student Network PW.

Rekrutacja Erasmus+ na rok akademicki 2021/2022

Rusza rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/2022.

Spotkanie informacyjne dot. programu Erasmus+

Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników PW zainteresowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ na spotkanie informacyjne.

Karta Erasmusa dla szkolnictwa wyższego na lata 2021-2027

Politechnika Warszawska nadal będzie realizować program Erasmus+.

Wesołych Świąt!!

Zespół Erasmus+ życzy wszystkim studentom i pracownikom PW Wesołych Świąt!

Stanowisko Stowarzyszenia ESN Polska w sprawie przyszłości programu Erasmus+

Zachęcamy do zapoznania się z oficjalnym komunikatem ESN PW w sprawie przyszłości programu Erasmus+.

STEM and Erasmus+

Międzynarodowa wideokonferencja dla nauczycieli.

Erasmus+ na FB

Erasmus+ ma nową odsłonę w sieci.

Zostań Buddy'm z ESN PW

Zachęcamy do włączenia się w akcję ESN PW Zostań Buddy'm!