Zaproszenie - Spotkanie dla studentów PW zainteresowanych programem Erasmus+

Drodzy Studenci!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące wyjazdów w ramach programu Erasmus+ w roku akad. 2024/2025.
22 lutego 2024 r. o godz. 13.00 w Budynku Rektorska 4, aula 1.01

Erasmus+ Welcome Meeting - Semestr Letni 2023/24

W dn. 18.02.2024 r. w sali 1.01 w Centrum Innowacji, ul. Rektorska 4, odbyło się spotkanie wprowadzające dla studentów zagranicznych przyjeżdżających na PW w ramach programu Erasmus+ i Wymiany Bilateralnej

Wesołych Świąt!

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2024 roku życzy Biuro Programu Erasmus+ Politechniki Warszawskiej.

Mobilność dla wszystkich - ENHANCE

Uczelnie partnerskie w ramach projektu ENHANCE, zobowiązały się do umożliwienia wszystkim studentom i pracownikom realizacji swoich planów związanych z mobilnościami, nawet jeśli bariery na drodze wydają się trudne do pokonania.

Erasmus+ Welcome Meeting - Semestr Zimowy 2023/24

W dn. 2.10.2023 r. w sali 1.01 w Centrum Innowacji, ul. Rektorska 4, odbyło się spotkanie wprowadzające dla studentów zagranicznych przyjeżdżających na PW w ramach programu Erasmus+ i Wymiany Bilateralnej.

Zaproszenie – międzynarodowy konkurs Falling Walls Lab!

Zapraszamy pracowników badawczo-dydaktycznych, badawczych i dydaktycznych oraz doktorantów i studentów PW do udziału w prestiżowym konkursie, którego celem jest promocja wyjątkowych pomysłów naukowych oraz łączenie środowiska akademickiego i przedsiębiorców.

Pre-departure seminar for all outgoing students within Erasmus+ programme to ENHANCE universities

We invite all students going to one of Enhance universities within Erasmus+ programme to online meeting.

Spotkanie informacyjne dla studentów zakwalifikowanych na wyjazd Erasmus+

Zapraszamy na spotkanie online wszystkie osoby, które zostały zaakceptowane przez Wydział do udziału w programie Erasmus+ w roku akad. 2022/2023.

“Physics Informed Machine Learning Applications to Geotechnical Engineering"

RWTH Aachen zaprasza do udziału w pierwszym Blended Intensive Programme “Physics Informed Machine Learning Applications to Geotechnical Engineering".

Rekrutacja na wymiany studenckie na INSA Lyon 2022/2023

Uczelnia partnerska z Francji zaprasza do zapoznania się z warunkami aplikowania na wymiany studenckie w roku akademickim 2022/2023.

Staż studencki w Bratysławie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stażu oferowanego przez International Relations Office na Uniwersytecie Ekonomicznym w Bratysławie.

Wesołych Świąt!

Radosnych Świąt oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku życzy Zespół Erasmus+.

Germay’s Silicon Valley(s)

We invite all interested stuednt to online event about Germay’s Silicon Valley(s) on Sunday December, 19.

Nagranie ze spotkania informacyjnego Erasmus+

Zapraszamy do obejrzenia nagrania ze spotkania informacyjnego Erasmus+, które odbyło się 7 grudnia 2021.

Spotkanie informacyjne dot. programu Erasmus+

Zapraszamy wszystkich studentów PW zainteresowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ na spotkanie informacyjne online 7 grudnia.

Targi wymian studenckich - stoisko CWM

Zapraszamy na stoisko Centrum Współpracy Międzynarodowej na Targach wymian studenckich.

Drugie spotkanie inauguracyjne projektu Tandemy językowe

Zapraszamy studentów, doktorantów, nauczycieli akademickich i pracowników administracyjnych do wzięcia udziału w drugim Spotkaniu Inauguracyjnym Tandemów Językowych. Podczas spotkania przedstawimy projekt i wyjaśnimy jak można z niego skorzystać, aby rozwijać swoje umiejętności językowe. Poniżej program spotkania oraz link do rejestracji.

Targi Wymian Studenckich 2021

Już 18 listopada w godzinach 10:00 – 16:00 w Dużej Auli w Gmachu Głównym odbędą się Targi Wymian Studenckich 2021!

Language Tandem Kick-Off Meeting

Zapraszamy do wzięcia udziału w Inauguracyjnym Spotkaniu Tandemów Językowych ENHANCE, poniedziałek 25.10.2021, od 14.00 do 15.00. Podczas spotkania przedstawimy projekt i pokażemy jak znaleźć partnera tandemowego do nauki języka obcego.

Tandemy ENHANCE

Zgłoś się do projektu Tandemy ENHANCE. Ucz się języków obcych w tandemie ze studentami lub pracownikami z 7 europejskich politechnik. Dołącz do międzynarodowej społeczności akademickiej w ramach konsorcjum ENHANCE i nawiąż nowe kontakty.

Erasmus Days 2021!

A Ty co robisz z okazji #ErasmusDays?

V Bieg Erasmusa+ - Bijemy rekord Polski!

Weź udział w Biegu Erasmus+.

Baza praktyk ESN Polska

ESN PW we współpracy z ESN Polska tworzy ogólnopolską bazę praktyk.

„Prejudice, Racism & Hate Crimes - how to react?”

Spotkanie dla studentów zagranicznych (SGGW).

Ogólnopolski Dzień Informacyjny Erasmus+ 2021r.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu organizowanym przez Narodową Agencję Programu Erasmus+.