Rekrutacja do ESN PW

Wraz z początkiem marca ruszyła rekrutacja do Erasmus Student Network PW.

Stowarzyszenie ESN PW Warszawa jest częścią największej studenckiej organizacji w Europie (Erasmus Student Network). Misją ESNu jest reprezentowanie studentów zagranicznych, a tym samym zapewnienie możliwości wymiany kulturowej oraz samorozwoju, zgodnie z zasadą "Students Helping Students".

Członkowie stowarzyszenia zajmują się organizowaniem wszelkiego rodzaju wydarzeń związanych z promocją kultury, rozwojem osobistym czy wymianą językową. Biorą oni czynny udział w szkoleniach oraz warsztatach, które poszerzają horyzonty i pozwalają zdobyć umiejętności przydatne w przyszłej pracy zawodowej. Dołączając do ESN PW zyskujesz szansę na poznanie ludzi z całego świata, ich kultury oraz języków.

Nabór odbywa się w sposób zdalny, a formularz rekrutacyjny można wypełniać od 1 do 14 marca. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się na wydarzeniu Facebookowym.